Street Food Festival

Sisters POKÉ se zúčastnily první akce na Street Food festivalu (SFF) u Cross clubu. Tento festival má několikaletou tradici a získal si nás např. tím, že je eco-friendly, také podporuje amatérské a nově začínající projekty, kam se řadíme i my a jako bonus po celou dobu hrála hudba z DJského pultu.

S projektem Sisters POKÉ jsme začaly 11 dní před konáním SFF, a i přesto, že jsme byly teprve v začátcích, nezahálely jsme, chytly jsme příležitost pevně za pačesy a výzvu přijaly. Neměly jsme s organizací podobné akce téměř žádné zkušenosti, ale i tak jsme si poradily a na konec jsme s občasnou pomocí našich přátel a rodiny všechno nějak zvládly.

S projektem Sisters POKÉ jsme začaly 11 dní před konáním SFF, a i přesto, že jsme byly teprve v začátcích, nezahálely jsme, chytly jsme příležitost pevně za pačesy a výzvu přijaly. 

Na značkách jsme byly připravené v 10.00 a v 10.05 už jsme měly první zákazníky. Z průběhu festivalu jsme byly nakonec mile překvapeny, neprobíhal hekticky jako na jiných festivalech, které jsme předtím navštívily, netvořily se přehnané fronty a vše šlapalo jako hodinky. Tedy až na jeden okamžik, kdy nám došla rýže a musely jsme si dát na půl hodinky technickou pauzu, než nám přijela další várka navařené rýže. Pro příště jsme se však poučily a pořídíme raději větší hrnec :)

Opravdu nás těšilo, když se za námi vraceli návštěvníci s pochvalami na naše pokéčko. Na festivalu panovala dobrá nálada a všude kolem byly pozitivní vibes. Nadšené jsme byly nejen my, návštěvníci, ale i holky, které nám pomáhaly nejen během festivalu, ale i před ním, a bez kterých bychom to opravdu nezvládly.

Tímto bychom chtěly na závěr říci, že to rozhodně není naše poslední akce. Vzhledem k tomu, že bohužel nemáme svojí vlastní provozovnu, kterou si chceme co nejdříve otevřít, tak se plánujeme objevovat na dalších podobných akcích, festivalech nebo pop-upech. Mezitím hledáme ale "TO" místo, které bude pro naše Sisters POKÉ jako stvořené.

Aby vám nic neuniklo, sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, a uvidíme se na příštích akcích!